Přeskočit na obsah

Spolupracujeme

V rámci naší činnosti spolupracujeme s několika společnostmi, které bychom Vám rádi představili na následujících řádcích:

„Tiskárna Tisk Ofset a.s. by do budoucnosti ráda zůstala malou, pružnou a kvalitní tiskárnou, ze které zaměstnanci neodcházejí, a do které se zákazníci vracejí.“ – Tisk Ofset a. s.

„Naším řemeslem jsou nátěry fasád, renovace fasád, zateplení fasád, nátěry konstrukcí, malby interiérů a tapetářské práce. Naše hobby jsou dekorativní techniky a design. Dokážeme zkoubit moderní techniky s klasickými postupy tak, aby bylo vše podle Vašich představ.“ – VRAPO s. r. o.

„Pro každý dům existuje řešení, jak zlevnit účty za energii. My Vám ho pomůžeme najít. Ať už to bude výroba elektřiny, tepla nebo kombinace obojího.“ – HELION.CZ s.r.o.

„V květinovém studiu Merci Decor najdete široký sortiment řezaných a hrnkových květin. Budoucí nevěsty zajisté potěší naše nabídka květinové výzdoby pro jejich velký den. Objednat si u nás můžete také smuteční floristiku- vypichované kytice a věnce různých velikostí.“ – Merci Decor (Gabriela Zezulková)